| Оновлено 19 сiчня 2024, 11:42
1678
0

ВІДЕО. Безус зробив асист і допоміг Омонії обіграти клуб росіянина у Кубку

«Омонія» виграла у «Іпсонаса» з рахунком 3:0 і пробилася до чвертьфіналу турніру

1678
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Безус

18 січня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Кіпру між командами «Омонія» та «Іпсонас». Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів.

Асистом у цьому поєдинку відзначився 33-річний український футболіст Роман Безус. Українець віддав гольову передачу на Яна Лецякса.

Для Романа це 16-та результативна дія у 23 матчах у поточному сезоні. На його рахунку 9 голів та 7 асистів.

Також у поєдинку проти «Іпсонаса» Безус організував автогол. Після подачі з кутового гравець гостей Мунір Бен Халек на 45-й хвилині забив у свої ворота.

До речі, власником «Іпсонаса» є росіянин Євгеній Савін, який більш відомий як блогер «Красава».

Суперник «Омонії» у чвертьфіналі Кубка Кіпру визначиться пізніше.

13 січня Роман Безус оформив шедевральний м'яч у матчі 19 туру чемпіонату Кіпру проти ФК «Докса».