Тренер Валенсії – про поразку у Кубку Іспанії: «Ми були дезорганізовані»

Рубен Бараха згадав невикористаний Яремчуком момент

409
0
EFE. Рубен Бараха (на задньому плані)

Головний тренер «Валенсії» Рубен Бараха прокоментував домашню поразку від «Сельти» (1:3) та виліт із Кубка Іспанії.

«За рахунку 0:2 ми всі хотіли грати вперед, без пауз, і в цій безперервності біганини вперед та назад ми були дезорганізовані. Це повинно допомогти нам навчитися, тому що поразка – велике розчарування.

Ми приймали неправильні рішення. Поступатися 0:2 на 15-й хвилині було важко. У нас була відповідь, у нас був хороший шанс наприкінці першого тайму, а у другому удар від Яремчука. Але нам не вистачало спокою. Нам просто потрібно проаналізувати матч. Ми зіграли дуже погано», – наводить слова Барахі видання Marca.

Нагадаємо, що Роман Яремчук вийшов на поле на 76-й хвилині, але за цей час не зміг допомогти «кажанам» уникнути поразки, зробивши лише чотири паси за відведений час.