Мічел оцінив вихід Жирони в 1/4 фіналу Кубка і відзначив камбек Циганкова

17 січня жиронці обіграли «Райо Вальєкано» з рахунком 3:1 у 1/8 фіналу

49255
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мічел

17 січня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між командами «Жирона» та «Райо Вальєкано». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «червоно-білих».

Представник України у складі «Жирони» Віктор Циганков розпочав поєдинок з перших хвилин і був замінений на 60-й на Валері. Артем Довбик так і залишився на лаві запасних.

Після завершення зустрічі головний тренер «Жирони» Мічел прокоментував успіх своїх підопічних:

«Ми показали гарну гру та продовжуємо насолоджуватися цим турніром.

Нам потрібно взяти всі сили і зробити крок ще раз, щоб пробитися до півфіналу, який стане для нас історичним. Жирона вдруге в історії досягла чвертьфіналу. Поки що це найкращий результат, але ми намагатимемося це виправити.

Де я хотів би зіграти чвертьфінал? Звісно ж на нашому стадіоні, вдома. Сподіваюся, клуб зможе розпорядитися домашньою перевагою краще, оскільки цього разу Монтіліві відвідало лише 7911 глядачів. Вболівальники потрібні нам, з ними ми завжди кращі.

Три голи за перші півгодини гри дали нам душевний спокій. Наша гра вийшла дуже і дуже сильною. Проте Райо мав шанси забити як мінімум ще один раз, і рахунок 3:2 дуже сильно змінив би хід гри.

Ми провели дуже цікаву гру в перші півгодини з погляду можливості чинити великий тиск на суперника та зіграти на його боці поля. Це важливо після матчу, в якому ми не змогли цього зробити – проти Альмерії.

Антал Якобішвілі дебютував, він чудово грає і в атаці, і у захисті. Радий, що Янхель Еррера та Віктор Циганков знову повернулися до стартового складу. Помилка Джона Соліса, яка призвела до голу? Його гра все одно була гарною. Порту [Крістіан Португес] був чудовим, два асисти, відмінні менталітет і ставлення.

Арнау Мартінес та Хуанпе Рамірес? Їхні заміни у перерві були вимушеними через дискомфорт. У четвер вони пройдуть медичні тести», – сказав Мічел.

Відеоогляд матчу Жирона – Райо Вальєкано – 3:1