Директор Дніпра-1: «Якщо Русол піде, то його замінить Срна»
В'ячеслав Фрідман у жартівній формі відреагував на інсайд
![Директор Дніпра-1: «Якщо Русол піде, то його замінить Срна»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/112/orig_662496.jpg)
Комерційний директор «Дніпра-1» В'ячеслав Фрідман у жартівній формі відреагував на інсайд про перехід виконавчого директора СК Андрія Русола до львівських «Карпат».
– В'ячеславе Євгеновичу, знову з'явилася інформація про те, що Русол пішов із «Дніпра-1». Цього разу кажуть, що в «Карпати». Це правда?
– Русол зараз не в офісі, тому відповім йому через пресу. Мені вже набридло вмовляти його нікуди не переходити, нехай іде, куди хоче. У нас є домовленість, що в разі переходу Русола в «Карпати» його місце займе Даріо Срна. Тому «Дніпро-1» нічого не втратить.
– А якщо серйозно?
– А якщо серйозно, то відповім так. Будь-який жарт хороший, якщо його вимовляють один раз. Якщо жартують двічі, маю на увазі ситуацію з Русолом, то це вже моветон, або як кажуть у народі: «Баден-Баден». Якщо Трибуна хоче перетворитися на жовту пресу, то своє завдання вона виконує на відмінно і йде до цього семимильними кроками.
– Також Трибуна писала, що в «Карпати» мають перейти деякі співробітники адміністративного штабу «Дніпра-1».
– Ніхто нікуди не йде.
– Але ваш колишній співробітник Гліб Корнієнко працює в «Карпатах», раптом, переманити вирішив?
– Гліб Корнієнко не втік від нас у «Карпати», просто у нас із ним закінчився період співпраці. Ми його припинили за взаємною домовленістю. Корнієнко – це менеджер, який фізично перебуває в Бразилії і пропонує місцевих гравців. Нехай «Карпатам» пропонує бразильців, нам поки не треба.
– А у скільки б Ви оцінили Русола, якщо якийсь клуб його захоче переманити?
– Як можна оцінити людину, яка є засновником і акціонером клубу? Русол не може працювати в іншому клубі і залишатися акціонером «Дніпра-1». Якщо без образ порівнювати працівників з товаром, то Русол – це «товар», який не продається.
– Як Ви думаєте, кому вигідно поширювати недостовірну інформацію про Русола і навіщо?
– Думаю, це вигідно клубам-конкурентам «Дніпра-1», а кому саме – нам нецікаво з'ясовувати. Схоже, що нас бояться, а це вже про щось говорить. Значить, ми йдемо правильним шляхом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738747.jpg)
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738747.jpg)
Українець втратив титул чемпіона світу
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738724.jpg)
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738724.jpg)
Олександр хоче провести поєдинок проти Чісори
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738895.jpg)
![Гравця збірної України не випустили за кордон та доставили в ТЦК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738969.jpg)
![Ліверпуль приймає Вулверхемптон. Тренери оголосили стартові склади](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739025.jpg)
Хоча заперечувати факт того, що Русол може залишити клуб умовно влітку — не варто. З останніми новинами, довкола власника, перспективи боротьби за ЄК, розуміючи, що є більш привабливі у фінансовому плані Полісся, Кривбас, Карпати, М1925 — для мене поки що незрозумілі. Ну це вже про майбутнє, про наступний сезон, можливо, щось на той час зміниться в добрий бік для клубу.
Тролли - фас.
Как потом фридман будет шутить?