Італієць був незадоволений діями підопічних у фіналі Суперкубка Іспанії

4613
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті під час фінального поєдинку Суперкубка Іспанії проти «Барселони» (4:1) постійно апелював до Вінісіуса Жуніора та Джуда Беллінгема. Стало відомо, що наставник був не в захваті від того, що вони часто намагалися грати п'ятами.

«Ні, ні, вони не повинні грати п'ятами. Мені не подобається така їхня гра п'ятами. Я просив не робити їх цього», – наводить Movistar слова Анчелотті, які він нібито виголошував після гри.

Нагадаємо, Вінісіус відкрив рахунок у фінальному матчі на сьомій хвилині, а на десятій хвилині він подвоїв перевагу «вершкових». На 39-й хвилині Жуніор оформив хет-трик, забивши гол із пенальті.

Раніше стало відомо, що в матчі проти «Барселони» Карло Анчелотті встановив особисте досягнення в «Реалі».