Таблиця Ла Ліги. Жирона вийшла в лідери. Атлетік несподівано в топ-3

12-14 січня відбулися матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

12-14 січня відбулися матчі 20-го туру Ла Ліги 2023/24.

Каталонська «Жирона» несподівано втратила очки у виїзному матчі з «Альмерією» – 0:0. Підопічні Мічела провели непереконливий матч та були ближчими скоріш до поразки, ніж до перемоги. Українець Артем Довбик відіграв 67 хвилин. Ще один представник України у складі «червоно-білих» Віктор Циганков повернувся після травми та вийшов у другому таймі.

«Реал» Мадрид з Андрієм Луніним не грав у цьому турі, оскільки взяв участь у Суперкубку Іспанії, у якому й тріумфував. Не грали у 20-му турі Ла Ліги через участь в Суперкубку також «Барселона», «Атлетіко» та «Осасуна».

Скористався пропуском туру грандами Ла Ліги «Атлетік» з Більбао, який у дербі переграв «Реал Сосьєдад» та вийшов на третє місце в чемпіонаті. Баски виграли уже четвертий матч поспіль.

«Валенсія» у гостях розгромила «Кадіс», а Роман Яремчук пропустив цей матч через грип. «Кажани» посідають восьме місце і їх від зони єврокубків відділяють лише три очки.

Зараз перше місце в таблиці чемпіонату Іспанії 2023/24 посідає «Жирона» з 49 очками, другим йде «Реал» з 48 балами та грою у запасі.

На третій позиції розташовується «Атлетік» з 41 пунктом. На 4-му рядку йде «Барселона», у якої стільки ж очок, але є матч у запасі. Замикає топ-5 мадридський «Атлетіко» з 38 балами.

Ла Ліга 2023/24. 20-й тур. 12-14 січня

• Севілья – Алавес – 2:3
  • Лас-Пальмас – Вільярреал – 3:0
  • Мальорка – Сельта – 1:1
  • Атлетік – Реал Сосьєдад – 2:1
  • Бетіс – Гранада – 1:0
  • Альмерія – Жирона – 0:0
  • Кадіс – Валенсія – 1:4