Екстраліга. Чергова поразка Кардинала, Сокіл вдома відігрався з 0:3

Завершився 17-й тур української футзальної Екстраліги

683
0
ФК Кардинал Рівне

Сьогодні, 14 січня, трьома матчами завершився 17-й тур в українській футзальній Екстралізі.

Столичний «ХІТ» у домашній зустрічі впевнено переграв львівську «Енергію». Андрій Мельник забив львів'янам гол «у роздягальню», а одразу після перерви Сергій Журба та Руслан Шеремета протягом однієї хвилини встановили остаточний рахунок матчу – 3:0 на користь киян.

«Сокіл» із Хмельницького у домашньому матчі проти роменського «Рятувальника» відігрався, поступаючись 0:3 до середини першого тайму. Перед перервою Вадим Данилюк відіграв один гол, а у другому таймі Владислав Первєєв та Данило Чижик принесли господарям нічию.

Рівненський «Кардинал» зазнав чергової поразки. У домашньому матчі проти івано-франківського «Урагана» рівняни повели у рахунку в середині першого тайму після голу Володимира Кручка. Проте гості дуже швидко відігралися та вийшли вперед, а в середині другого тайму Микола Грицина встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Урагана».

Екстраліга, 17-й тур

14 січня

ХІТ (Київ) – Енергія (Львів) – 3:0 (1:0)
Голи: Мельник, 20, Журба, 21, Шеремета, 21.

Сокіл (Хмельницький) – Рятувальник (Ромни) – 3:3 (1:3)
Голи: Гайван, 5, Завгородній, 11, Курило, 14, Данилюк, 19, Первеєв, 26, Чижик, 30.

Кардинал (Рівне) – Ураган (Івано-Франківськ) – 1:3 (1:2)
Голи: Кручок, 14, Шотурма, 16, Мих. Грицина, 19, Мик. Грицина, 32.