Суперкамбек на 90+1-й та гол де Брюйне. Ман Сіті вирвав перемогу у Ньюкасла

Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «містян»

7098
24

13 січня відбувся матч 21-го туру АПЛ між командами «Ньюкасл» та «Манчестер Сіті». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «містян».

До 74-ї хвилини підопічні Жузепа Гвардіоли поступалися 1:2, але завдяки голам Кевіна де Брюйне та Оскара Бобба зуміли вирвати перемогу.

Також у «Ман Сіті» відзначився Бернарду Сілва, а у «Ньюкасла» голи забили Александер Ісак та Ентоні Гордон.

На 2-й хвилині арбітр скасував м'яч «сорок» через офсайд. Ворота гостей міг уразити Шон Лонгстафф.

На 8-й голкіпер «Ман Сіті» Едерсон отримав травму та був замінений на Штефана Ортегу, який у підсумку пропустив двічі.

Зараз «Манчестер Сіті» посідає 2-ге місце у таблиці чемпіонату Англії з 43 очками. У лідера «Ліверпуля» 45 пунктів. «Ньюкасл» розташовується на 10-му рядку з 29 очками.