Суперкамбек на 90+1-й и гол де Брюйне. Ман Сити вырвал победу у Ньюкасла

Игра завершилась со счетом 3:2 в пользу «горожан»

7098
24
Getty Images/Global Images Ukraine

13 января состоялся матч 21-го тура АПЛ между командами «Ньюкасл» и «Манчестер Сити». Игра завершилась со счетом 3:2 в пользу «горожан».

До 74-й минуте подопечные Жузепа Гвардиолы уступали 1:2, но благодаря голам Кевина де Брюйне и Оскара Бобба сумели вырвать победу.

Также у «Ман Сити» отличился Бернарду Силва, а у «Ньюкасла» голами отметились Александер Исак и Энтони Гордон.

На 2-й минуте арбитр отменил мяч «сорок» из-за офсайда. Ворота гостей мог поразить Шон Лонгстафф.

На 8-й голкипер «Ман Сити» Эдерсон получил травму и был заменен на Штефана Ортегу, который в итоге пропустил дважды.

Сейчас «Манчестер Сити» занимает 2-е место в таблице чемпионата Англии с 43 очками. У лидера «Ливерпуля» 45 пунктов. «Ньюкасл» располагается на 10-й строчке с 29 очками.

АПЛ. 21-й тур. 13 января

Ньюкасл – Манчестер Сити – 2:3

Голы: Исак, 35, Гордон, 37 – Бернарду Силва, 26, де Брюйне, 74, Бобб, 90+1

(18)

Комментарии 24
vazazh
Дуже радий за де Брюйна. Це найкращий в світі гравець півзахисту, здатний творити на полі. Недарма в голосуванні на кращого плеймекера він випередив Мессі.
Tasha19
Де Брюйне топ! Виходить на поле і робить різницю.
Liverpool-FС
МС сьогодні не були схожі на себе, а от Ньюкасл здивував не аби як, їм трохи не пощастило наприкінці, я вже почав думати, що буде нічия. О це так футбол.
Макс Максов
Де Брюйне звір! Надіюсь колись отримає ЗМ!
ALM
Після вогняного першого тайму у виконанні Ньюкасла стало зрозуміло, що другий тайм у такому темпі вони не витримають. І що Сіті буде методично шукати шлях до воріт суперника, як це вони вміють робити. Тому потрібні були якісні заміни з обох сторін. Пеп у другому таймі провів заміни, підсиливши гру. Де Брюйне - це окремий випадок. А у Ньюкасла нікого було випускати на підсилення - всі були на полі.