Почеттіно оцінив матч Челсі з Фулхемом, у якому він не випустив Мудрика

13 січня «пенсіонери» обіграли «Фулхем» з рахунком 1:0

3813
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

13 січня відбувся матч 21-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Фулхем». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «пенсіонерів».

Український вінгер господарів Михайло Мудрик так і не з'явився на полі у цьому поєдинку.

Після завершення зустрічі головний тренер «синіх» Маурісіо Почеттіно прокоментував успіх своїх підопічних:

«Під час гри динаміка була іншою. Перший тайм був справді важким, але у другому таймі ми грали дуже, дуже добре протягом перших 30 хвилин. Я думаю, що ми заслужили на нашу перемогу, ми були кращою командою. Приємно.

Палмер? Ми віримо в нього, навіть коли він не забив три моменти з «Мідлсбро». Ми віримо в нього, і він має якості, щоб грати на високому рівні. Молодим хлопцям важливо відчувати підтримку тренера, персоналу, клубу та товаришів по команді. Це перший сезон, коли вони [Палмер і Леві Колвілл] грають стабільно щотижня, і такі злети та падіння можуть траплятися. Важливо передати цю впевненість та віру.

Важливо мати гравців із досвідом гри у Прем'єр-лізі. Якщо порівняти наших гравців із гравцями «Фулхема», то у них є гравці, які грали в лізі багато років, а у нас не так багато. Ми говоримо про це багато. Це «Челсі», і так, звісно, але ми перебуваємо у процесі створення нової команди. Це той тип гри, який може допомогти нам повірити у цей процес.

Подібна перемога важлива, тому що подивіться, як «Фулхем» грав проти «Ліверпуля» чи «Арсенала» в останні кілька тижнів, то потрібно надати певної цінності нашій перемозі. Гравці заслужили на похвалу. Проти них не так просто грати. Люди вважають, що «Челсі» має опинитися в іншій позиції, але ми знаходимося там, де заслуговуємо, тому що ми не були достатньо хорошими. Ми отримаємо те, що хочемо. Ми знаходимося в процесі побудови та боремося за те, щоб зробити все, що в наших силах. Я дуже задоволений командою», – сказав Почеттіно.

Відеоогляд матчу Челсі – Фулхем – 1:0

Події матчу

45’ +4
ГОЛ ! З пенальті забив Коул Палмер (Челсі).
(21)

Виграш на характері. Динамо вирвало на виїзді перемогу у Дніпра-1
Футбол | 27 квітня 2024, 15:39 107

Команда Олександра Шовковського здобула перемогу у меншості

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце