Чорноморець виграв перший контрольний матч на зимових зборах у Туреччині

Перемогу над румунським «Петролулом» завдав точний удар Артура Авагімяна

3218
3
ФК Чорноморець

Одеський «Чорноморець» перший матч на турецькому зборі проводив проти румунського «Петролула», команди, яку вже за тиждень очікує відновлення чемпіонату країни.

«Моряки» виглядали цілком солідно на фоні такого суперника, хоча «Петролул» і створив низку небезпечних моментів біля воріт Варакути та Білика. Жаір на 20 хвилині пробив у штангу, на 32-й та 38-й Зінга та Грозав не влучили у дальній кут із вигідних позицій, на 57-й м'яч добряче струснув поперечину.

В одеській команді в першому таймі найпомітнішим у нападі був Авагімян. На 23 хвилині Артур зі «стандарту» послав м'яч поруч із хрестовиною, на 40-й його збили з ніг у штрафному майданчику (свисток турецької арбітрині промовчав), а на 41-й відбувся гол. Отримавши м'яч від Путрі, Авагімян метрів із 12 холоднокровно «пробив» захисника, вразивши порожній кут воріт – 1:0. Незабаром Єрмаков не влучив у ворота з району 11-метрової позначки.

Після перерви «Чорноморець» був близький до успіху на 55 хвилині (з близької відстані ледь не забив Бойчук), на 69-й (футболіст на перегляді не реалізував фактично вихід віч-на-віч з голкіпером) та на 88-й (воротар «Петролула» знову зумів захистити свої ворота після удару Пшеничнюка в дальній кут). Рахунок не змінився: перемога «Чорноморця» – 1:0.

Товариський матч

12 січня 2024 року. 15:00 Лара (Туреччина). Topkapi Football Center

Чорноморець (Одеса, Україна) – Петролул (Плоєшті, Румунія) – 1:0 (1:0)

Гол: Авагімян, 41.

Чорноморець: 1 тайм – 1 Варакута, 9 Путря (капітан), 3 Єрмаков, 5 Гучек, 79 Салюк, 23 Васильєв, 7 Кузик, 8 Шпорн, 77 Штогрін, 39 Бадібанга, 20 Авагімян; 2 тайм – 31 Білик, 4 Ситников, 34 Дебелко, 21 Ухань, 35 Граждан, 10 Хадіда (капітан), 11 Бойчук, 33 Пшеничнюк, 30 Данилюк, 32 Присяжнюк, 50 гравець на перегляді.

Головний тренер – Роман Григорчук.

Петролул: 12 Зіма, 2 Худжа, 3 Мейджерс, 5 Тіку (капітан), 71 Доуа, 6 Джефферсон, 82 Діоманде (Сето, 72), 8 Жаір, 7 Грозав, 99 Мусі (Радукан, 58), 26 Зінга (Папп, 58),

Запас: Гаврилаш, Есану, Джеркалау, Роман, Брату, Парашів, Ханка, Раду, Думітріу, Абуашвілі, Гарутті, Патраску, Радулеску, Букур, Думітраче.