| Оновлено 12 сiчня 2024, 18:42
2177
0

Український Прометей зберігає шанси залишитись у єврокубках

Наша команда за вдалого розкладу або продовжить грати у Лізі чемпіонів, або перейде в Кубок ЄКВ

2177
0
CEV

Відбулися матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів з волейболу серед жінок. Напередодні волейболістки «Прометея» із Дніпра завдали поразки французькому «Волеро» 3:1. Тепер у турнірній таблиці групи Е дуже складна ситуація (від першого місця до четвертого лише три очки) і підопічні Івана Пєткова зберігають шанси піти з останнього місця й залишитися у єврокубках.

Для цього їм необхідно в заключному 6 турі перемогти румунський клуб «Алба» з міста Блаж, причому бажано з рахунком 3:0 або 3:1. Далі все залежатиме від результату матчу «Волеро» - «ЛКС». Якщо успіху досягнуть польські волейболістки, то «Прометей» гарантовано посяде друге місце і боротиметься за право виступити у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Якщо виграють француженки, то наша команда, швидше за все, займе 3 місце і перейде до Кубку ЄКВ. А от у разі поразки «Прометей» завершить свій нинішній євросезон.

Цікаво, що приблизно така ж ситуація у чемпіонок України була попереднього року. І у вирішальному матчі за те, щоб перейти до Кубку ЄКВ, волейболістки з Дніпра грали якраз із «Алба». Тоді наша команда зазнала поразки 1:3, посівши в групі останнє четверте місце.

Сподіватимемося на реванш, тим більше, що у першому колі нинішнього турніру «Прометей» виграв у румунського клубу у чотирьох партіях.

Ліга чемпіонів з волейболу. Жінки
Груповий етап. П'ятий тур. 9-11 січня
Група Е
«Прометей» (Дніпро, Україна) – «Волеро» (Ле-Канне, Франція)

3:1 (25:20, 25:13, 24:26, 25:16)
«Алба» (Блаж, Румунія) – «ЛКС» (Лодзь, Польща)
0:3 (16:25, 20:25, 14:25)

Становище команд групи Е після 5 турів:

В заключному 6 турі 16 січня зіграють:
«Прометей» - «Алба», «Волеро» - «ЛКС»

Щодо інших груп, то місця у чвертьфіналі вже забезпечили собі турецький «Фенербахче» (група С) та італійський «Карраро Імоко» (група D). В інших групах можливі різні варіанти.

Ось всі результати матчів 5-го туру та становище команд:

Група А
«Мюлуз» (Франція) – «Вакіфбанк» (Стамбул, Туреччина)

0:3 (22:25, 20:25, 17:25)
«Єдинство» (Стара Пазова, Сербія) – «Веро Воллей» (Мілан, Італія)
0:3 (14:25, 16:25, 13:25)

Становище команд групи А після 5 турів:

Група В
«Вашаш» (Будапешт, Угорщина) – «Екзачібаші» (Стамбул, Туреччина)

1:3 (15:25, 16:25, 25:20, 22:25)
«Маріца» (Пловдів, Болгарія) – «Савіно» (Скандиччі, Італія)
0:3 (20:25, 14:25, 16:25)

Становище команд групи В після 5 турів:

Група С
«Потсдам» (Німеччина) – «Грот Будовлани» (Лодзь, Польща)

3:1 (20:25, 25:16, 26:24, 25:18)
«Кальцит» (Камнік, Словенія) – «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина)
0:3 (21:25, 17:25, 19:25)

Становище команд групи С після 5 турів:

Група D
«Альянс» (Штуттгарт, Німеччина) – «Ришице» (Жешув, Польща)

3:2 (21:25, 20:25, 25:19, 25:14, 15:9)
«Астерікс Аво» (Беверен, Бельгія) – «Карраро Імоко» (Конельяно, Італія)
0:3 (11:25, 14:25, 14:25)

Становище команд групи D після 5 турів:

Матчі заключного шостого туру жіночої Ліги чемпіонів відбудуться 16 січня у всіх групах.