На шляху до Ель-Класіко. Барселона обіграла Осасуну у півфіналі Суперкубка

Каталонці вийшли до фіналу Суперкубка Іспанії

2882
2

В Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) у півфінальному поєдинку Суперкубка Іспанії зустрілися «Барселона» та «Осасуна». Матч завершився перемогою «блаугранас» з рахунком 2:0.

Відразу після стартового свистка каталонці взяли м’яч під контроль і невдовзі організували перший гольовий момент. Точніше, до неприємностей для номінальних гостей ледь не спричинила помилка Еррери під час введення м'яча в гру, але Торрес пробив поруч зі стійкою. «Осасуна» відповіла своїм гольовим шансом: Арнайс із хорошої позиції не влучив у дальній кут. Ледве не відкрив рахунок Левандовськи, на удар якого зреагував голкіпер памплонців.

У першому таймі команди ще раз обмінялися небезпечними ситуаціями. Левандовськи після навісу з кутового головою пробив поруч зі стійкою, а удар Будіміра заблокував Пенья, що вийшов з воріт. Каталонці володіли територіальною перевагою, але памплонці грамотно відбивалися від атак суперників.

Рахунок у матчі відкрив Левандовськи після перерви. «Блаугранас» перехопили м'яч у центрі поля, після чого поляк сповна реалізував розрізну передачу Гюндогана.

Пропустивши гол, памплонці були змушені активніше йти в атаку. Каталонці користувалися вільними зонами на половині поля суперників і неодноразово могли «закрити» гру. Точку в матчі поставив Ямал, якому асистував Фелікс.

У фіналі Суперкубка Іспанії «Барселона» зустрінеться з мадридським «Реалом». Матч відбудеться 14 січня.

Суперкубок Іспанії. 1/2 фіналу.

«Барселона» – «Осасуна» – 2:0

Левандовськи (59), Ямал (90+3)

Катена (32), Муньйос (39), Арнайс (56)

«Барселона»: І.Пенья, Кунде, Араухо, Крістенсен, Бальде, Роберто (Педрі, 61), Ф.де Йонг, Гюндоган, Рафінья (Ямал, 42), Левандовськи, Ф.Торрес (Фелікс, 61).

«Осасуна»: Еррера, Катена, Д.Гарсія, Крус (Рубен Гарсія, 85), Аресо, Муньйос (Монкайола, 69), Орос, Р.Пенья (Мохіка, 78), Арнайс (Рауль Гарсія, 69), Гомес (Барха, 85), Будімір.

Стадіон «Аль-Авваль» (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія)

БАРСЕЛОНА – ОСАСУНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

90’
ГОЛ ! М'яч забив Ламін Ямал (Барселона).
59’
ГОЛ ! М'яч забив Роберт Левандовскі (Барселона).
(13)

ЧС з хокею. Україна пропустила вперше на турнірі, але розгромила Іспанію
Хокей | 01 травня 2024, 14:43 8

Четвертий матч чемпіонату світу з хокею

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву