| Оновлено 10 сiчня 2024, 15:03
2443
8

ВІДЕО. Почеттіно пояснив причини поразки Челсі від Мідлсбро

Головний тренер «Челсі» – про поразку в першому матчі 1/2 фіналу Кубка англійської ліги

2443
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку від «Мідлсбро» (0:1) у першому матчі 1/2 фіналу Кубка Англійської ліги.

Єдиний гол у матчі «сині» пропустили на 37-й хвилині. Український легіонер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов на заміну на 63-й хвилині, але допомогти гостям уникнути поразки не зміг.

Поєдинок-відповідь команди проведуть 23 січня на «Стемфорд Бридж» у Лондоні.

(21)

АПЛ. Челсі обіграв Тоттенхем, Мудрик відіграв 75 хвилин
Футбол | 02 травня 2024, 23:36 8

Команда Почеттіно перемогла в дербі

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі