ВІДЕО. Перший номер драфту 2023 року зламав щелепу під час матчу НХЛ

Коннор Бедард із «Чікаго Блекхоукс» отримав неприємну травму у грі з «Нью-Джерсі Девілз»

2130
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Коннор Бедард

У ніч на 6 січня відбувся матч чергового туру регулярного сезону НХЛ між командами «Нью-Джерсі Девілз» та «Чікаго Блекхоукс». Гра завершилась із рахунком 4:2 на користь господарів арени.

У цьому поєдинку юна зірка гостей Коннор Бедард зазнав неприємної травми. У середині першого періоду 18-річний канадський хокеїст отримав удар по обличчю від захисника «Нью-Джерсі Девілз» Брендана Сміта.

Прес-служба «Чікаго Блекхоукс» повідомила, що Коннор зламав щелепу. Бедард ризикує пропустити Матч усіх зірок, який має відбутися із 3 на 4 лютого.

Також, після цієї ситуації з Бедардом, форвард «Чікаго» Нік Фоліньо вступив зі Смітом у сутичку, а в другому періоді гравці побилися. Фоліньо отримав перелом пальця лівої руки.

Коннор Бедард був обраний під першим номером драфта НХЛ у 2023 році. У день свого 18-річчя, 17 липня, він підписав із «Чікаго» трирічний контракт. Бедард дебютував у НХЛ 10 жовтня 2023 року у матчі проти «Піттсбург Пінгвінз», у якому заробив перше очко у кар'єрі. Наступного дня, у матчі з «Бостон Брюїнз», канадець закинув першу шайбу в НХЛ.