Ковзани. Хочина з особистим рекордом перемогла на турнірі у Німеччині

Софія Хочина виграла гонку на 1500 метрів

596
1
З особистого архіву Софії Хочіної. Софія Хочина (праворуч)

Українська ковзанярка Софія Хочина взяла дві медалі та встановила особистий рекорд на першому турнірі 2024 року, Frillensee Cup, який проходив у німецькому Інцеллі 6-7 січня.

Гонку на дистанцію 1500 метрів Хочина впевнено виграла з відривом в 1.24 секунди від найближчої суперниці Ханни Біре з Угорщини та особистим рекордом на цій дистанції – 2:07.73.

На дистанції 500 метрів українка посіла друге місце. На цей раз Біре виграла з різницею в одну секунду.

Також група інших українських ковзанярок змогла оновити особисті рекорди: 500 м – Маргарита Панченко (двічі), Вікторія Запорожець, Мілена Волошина; 1000 м – Софія Шелехова, Маргарита Панченко; З000 м – Уляна Хочина; 1500 м – Маргарита Панченко, Софія Шелехова.