31138
7

США розгромили Швецію у фіналі молодіжного ЧС з хокею

Європа знову без золота чемпіонату світу

Відбувся фінальний матч молодіжного чемпіонату світу з хокею між Швецією та США. Шведи провели турнір досить стабільно та грали перед своїми вболівальниками, а сильною стороною американців була найкраща на чемпіонаті атака.

У першому періоді за рівної гри американцям вдалося вийти вперед, але вже на старті другої 20-хвилинки Швеція зрівняла рахунок. А ось далі господарі льоду почали припускатися помилок. Спершу один з двох виходів віч-на-віч реалізував Ховард, а потім форвард США оформив дубль після помилки воротаря суперника.

Благо для шведів, наприкінці періоду вони отримали та використали шанс у більшості. 7 шайбу на турнірі закинув Леккерімакі. Щоправда, розвинути успіх господарі не зуміли, оскільки на старті третього періоду США забили четвертий гол. Після цього Швеція мала складні чотири хвилини, коли їм довелося відбиватися в меншості.

Американці не забили у більшості, але після цього досить спокійно зіграли в обороні, забили ще раз, а після цього добили противника голом у порожні ворота.

Для США це шостий титул молодіжного рівня, а європейські збірні не можуть виграти чемпіонат світу з 2019 року.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Фінал

США – Швеція 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)

Шайби: 16:56 Перро (Сміт, Макгроарті) - 1:0, 22:13 Стенберг (Хавелід, Петтерссон) - 1:1, 29:34 Ховард (Фортеск'ю) - 2:1, 34:19 Ховард (Бріндлі) 3:1, 39:55 Леккерімакі (Остлунд) - 3:2, 41:19 Буїм (Сміт, Перро) - 4:3, 56:12 Леонард (Перро) - 5:2, 56:50 Макгроарті (Снаггеруд) - 6:2