Неймовірна Чехія з двома камбеками обіграла Фінляндію у матчі за бронзу МЧС

Яскравий матч за третє місце на турнірі

7368
2
Getty Images/Global Images Ukraine

На молодіжному чемпіонаті світу з хокею відбувся матч за бронзу між Чехією та Фінляндією. Результативна зустріч завершилася перемогою чехів з рахунком 8:5.

Фінляндія вела в рахунку 2:0, потім суперник зумів відігратися, але Суомі у другій 20-хвилинці оформили ще три шайби і спокійно вели 5:2, проте чехи пішли на другий камбек і зуміли його зробити. Рахунок 5:5 Чехія зробила за дві хвилини до кінця третього періоду, знявши воротаря заради шостого польового гравця.

Здавалося, що овертайму не уникнути, але Чехія за 15 секунд після голу забила шосту шайбу. Чехи добили суперника двома голами у порожні ворота. 8:5 – крутий фінал турніру для обох команд. Відзначимо хет-трик і 5 очок нападника Ондрея Бехера, форварда Іржі Куліха – проспект Баффало оформив дві шайби та набрав чотири очки, а також захисника Оттави Томаша Гамару, який має 1+2.

О 20:30 розпочнеться фінальний матч між США та Швецією.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Матч за бронзу

Чехія – Фінляндія 8:5 (1:2, 2:3, 5:0)

Шайби: 06:13 Кумпулайнен - 0:1, 07:32 Найман (Каскімакі, Пулккінен) - 0:2, 16:16 Куліх (Меловскі, Гамара) - 1:2, 28:38 Станцль (Меловскі, Бехер) - 2:2, 28:52 Хеленіус (Найман, Каскімакі) - 2:3, 29:11 Хамеєхано (Кулонумні, Лассіла) - 2:4, 34:53 Хамеєхано (Кулонумні, Кескінен) - 2:5, 39:05 Бехер (Станцль, Чех) - 3:5, 44:41 Куліх (Меловскі, Гамара) - 4:5, 58:04 Бехер (Куліх, Сале) - 5:5, 58:19 Гамара (Куліх, Бехер) - 6:5, 58:52 Римон - 7:5, 58:54 Бехер - 8:5