Мандзин і Підручний набрали очки у спринті в Оберхофі, перемога Долля

Відбулася перша гонка Кубка світу у 2024 році

12079
2
IBU. Віталій Мандзин

Чоловічий спринт на четвертому етапі Кубка світу в Оберхофі було перенесено з 4 на 5 січня, проте все одно став першою гонкою Кубка світу у 2024 році. Перемогу здобув місцевий спортсмен Бенедікт Долль, який виграв другий спринт поспіль на Кубку світу.

Очки сьогодні зуміли набрати два українці. Несподівано найкращим у команді став молодий Віталій Мандзин – 31-й результат. 34-те місце у капітана команди Дмитра Підручного. Антону Дудченку до залікової зони не вистачило всього одного місця – 41-й результат.

Артем Прима з 51-м результатом відібрався в гонку переслідування (6 січня, 13:25 за Києвом), а ось Артема Тищенка ми завтра не побачимо – 65-е місце.