34964
2

Молодіжний ЧС з хокею. США виграли з камбеком і пройшли у фінал

У фіналі американці зіграють проти Швеції

У другому півфіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею грали Фінляндія та США. У грі не було явного фаворита, проте невелику перевагу віддавали американцям через найкращу атаку турніру.

Команда США у першій частині зустрічі виглядала краще, але встигла пропустити двічі у першому періоді. Володіючи перевагою, американці лише в другій 20-хвилинці зуміли впоратися з воротарем суперника та закинули дві шайби.

Все вирішилося у третьому періоді. Спочатку Фінляндія не використала шанс у більшості, а ось США свою чисельну перевагу реалізували. Класний кидок вдався Готьє, який залишив супернику лише три хвилини, щоб відігратися. І була можливість, але більшість фіни знову не використали.

У фіналі американці зіграють проти Швеції, а Фінляндія та Чехія розіграють бронзові нагороди. Матчі відбудуться у п'ятницю.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Півфінал

США – Фінляндія 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Шайби: 01:51 Кескінен (Маністо) - 0:1, 12:45 Кумпулайнен (Каркі, Бау) - 0:2, 32:10 Снаггеруд (Кейсі, Сміт) - 1:2, 36:16 Сміт (Перро, Чеслі) - 2:2, 56:47 Готьє (Хатсон, Бріндлі) - 3:2