Наставнику «вершкових» не сподобалося те, що Андрій отримав жовту карту за розмови

61363
10
Defensa Central. Карло Анчелотті і Андрій Лунін

У середу, 3 січня, на «Сантьяго Бернабеу» в Мадриді пройшов матч 19-го туру іспанської Ла Ліги. Мадридський «Реал» вдома завдав поразки «Мальорці» з рахунком 1:0.

Український голкіпер Андрій Лунін зіграв сухий матч. Наприкінці першого тайму, на 45+3 хвилині, він отримав жовту картку за емоційний протест проти рішення арбітра.

За інформацією Defensa Central, головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті після матчу у роздягальні був дуже незадоволений тим, що Лунін та бразилець Родріго отримали жовті картки за протести до арбітра та розкритикував обох гравців.

«Ми не можемо просто так отримувати ці картки, мені не подобається, що вони були отримані за розмови», – передає слова Анчелотті джерело.

Раніше повідомлялось, що Анчелотті обрав Кепу Аррісабалагу стартовим воротарем на наступний матч.