З 30 грудня до 2 січня пройшли матчі 20-го туру чемпіонату Англії

6856
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

З 30 грудня до 2 січня пройшли матчі 20-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2023/24.

«Ліверпуль» у напруженому матчі на своєму полі обіграв «Ньюкасл» з рахунком 4:2. Лідер «скаузерів» Мохамед Салах відзначився дублем та асистом у 2-му таймі поєдинку, а в 1-му не зумів реалізувати пенальті.

«Астон Вілла» вдома вирвала перемогу у «Бернлі» на 89-й хвилині завдяки забитому голу Дугласа Луїса з пенальті.

«Арсенал» зазнав другої поразки поспіль. Цього разу «каноніри» без українського захисника Олександра Зінченка поступилися «Фулхему» у гостях 1:2.

«Манчестер Сіті» на «Етіхад» спокійно обіграв «Шеффілд Юнайтед» з рахунком 2:0.

«Челсі» в гостях виграв у «Лутон Таун» 3:2. Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик пропустив зустріч через травму, отриману в матчі з «Крістал Пелас».

«Евертон» на виїзді розгромно програв «Вулверхемптону» 0:3. Представник України у складі «ірисок» Віталій Миколенко відіграв усі 90 хвилин.

«Тоттенхем» на своєму полі виграв у «Борнмута» 3:1. Українець Ілля Забарний провів увесь поєдинок за «вишень».

«Брентфорд» програв «Крістал Пелас» з рахунком 1:3. Єгор Ярмолюк розпочав зустріч на лаві запасних та з'явився на полі лише на 80-й хвилині, замінивши Віталія Янельта.

Наразі лідером вищого дивізіону Англії є «Ліверпуль». Підопічні Юргена Клоппа мають 45 очок. На 2-й позиції йде «Астон Вілла» (42), а трійку замикає «Манчестер Сіті» (40), у якого 1 гра в запасі. «Арсенал», який випав з топ-3, знаходиться на 4-му місці з 40 пунктами, а на 5-му розташувався «Тоттенхем» (39).

«Челсі» та Мудрик продовжують йти десятими з 28 очками, ділячи 10-те та 11-те місця з «Вулверхемптоном». «Борнмут» із Забарним розташовується на 12-й позиції, маючи 1 матч у запасі. «Брентфорд» Ярмолюка знаходиться на 16-му рядку, а «Евертон» Миколенка – на 17-му (16). «Іриски» дуже близькі до зони вильоту, яка починається з 18-го місця. Щоправда, варто зазначити, що ліверпульський клуб був оштрафований на 10 очок через порушення правил про прибутковість та стійкий розвиток (PSRs).