Перший гол Яремчука у Ла Лізі. Валенсія впевнено обіграла Вільярреал

Кажани набрали 26 очок і вийшли на 9-те місце в Ла Лізі

5101
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

У вівторок, 2 січня, на Местальї пройшов матч 19-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Валенсія обіграла Вільярреал (3:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У дебюті поєдинку рахунок відкрив український нападник Роман Яремчук. Нападник забив за Валенсію у ворота Вільярреала вже на 4-й хвилині матчу (1:0).

Це його перший гол за іспанську команду у чемпіонаті Іспанії. Нещодавно Роман відкрив рахунок своїм голам у футболці «кажанів», відзначившись у матчі Кубка Іспанії.

ВІДЕО в Telegram. Як Яремчук забив перший гол у Ла Лізі

Яремчук провів на полі 70 хвилин, після чого його замінили. Дубль у господарів поля з пенальті оформив Пепелу.

«Валенсія» впевнено обіграла «Вільярреал» (3:1) та вийшла на 9-те місце у Ла Лізі.