Українець Герун оформив дабл-дабл в чемпіонаті Японії

Центровий допоміг своїй команді здобути перемогу над лідером

238
0
ФБУ. Володимир Герун

Центровий збірної України Володимир Герун відіграв ключову роль у сенсаційній перемозі «Сендаю» над «Окінавою» під час матчу регулярного чемпіонату Японії.

У виїзному протистоянні 31 грудня «Сендай» програв «Окінаві», яка очолює Західну конференцію, з рахунком 69:84. Але 1 січня команди знову зустрілися і цього разу «Сендай» здобув перемогу з рахунком 83:81. Команда українця виявилась сильнішою, утримуючи перевагу, яку вона здобула протягом трьох перших чвертей, до завершення гри.

Володимир Герун провів на майданчику майже 38 хвилин, взявши участь у формуванні дабл-даблу, набравши 13 очок (6/11 двоочкових, 1/5 штрафних) та 13 підбирань. Також він відзначився 3 перехопленнями, 2 блок-шотами, 3 фолами та 2 втратами.

З цією грою Володимир Герун оформив свій 15-й дабл-дабл за 26 матчів чемпіонату Японії за «Сендай», демонструючи середні показники 12.6 очка, 12.6 підбирання та 2.7 передачі за 29.7 хвилин на матч.

Нагадаэмо, українець перейшов до чемпіонату Японії в липні цього року.