|
2221
1

Травма Зінченка, невдалі матчі Забарного та Миколенка

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Ярмолюк не посилив гру

«Брентфорд» в гостях поступився «Крістал Пелес» – 1:3.

«Бджоли» повели в рахунку на старті поєдинку, але далі забивали тільки господарі.

Getty Images/Global Images Ukraine. Єгор Ярмолюк

Єгор Ярмолюк вийшов на заміну на 80-й хвилині гри. За проведений час український півзахисник не зміг себе проявити. За 15 хвилин Єгор тричі втратив м'яч та програв обидва свої єдиноборства. Дуже важко було увійти у гру, коли вже долю матчу було вирішено. Ярмолюк намагався ризикувати, але нічого путнього із цього не вийшло. Посилити гру українському легіонеру не вдалося.

«Брентфорд» програв 5-й матч поспіль. «Бджоли» посідають 16-те місце в турнірній таблиці. До зони вильоту – 4 очки.

Невдала гра Забарного

«Борнмут» програв у Лондоні «Тоттенхему» – 1:3.

«Шпори» забили швидкий гол, а після перерви провели ще два м’ячі. «Борнмут» врятувався від розгрому в кінцівці гри.

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний

Ілля Забарний провів на полі повний поєдинок. «Вишні» пропустили швидкий гол, тому змушені були відкриватися. З високою лінією захисту Ілля Забарний відчував себе не дуже комфортно. У другому таймі Сон Хин Мін пасом вивів Рішарлісона на ворота. Забарний був відіграний пасом корейця. Але бразилець не зміг влучити у ворота. Потім Ілля програв силове єдиноборство Рішарлісону в середині поля, що призвело до виходу на ворота Сон Хин Міна. Крім того, український захисник разом із партнером по захисту Маркосом Сенесі не змогли стримати Рішарлісона, який опинився один навпроти воріт. Цього разу бразилець не вибачив та фактично закрив гру.

Забарний не може занести собі в актив гру у Лондоні. У моментах із двома голами є його помилки.

«Борнмут» з 25-ма очками перебуває на 12-му місці.

Миколенко не зміг закрити свій фланг

«Евертон» в гостях розгромно програв «Вулверхемптону» – 0:3.

«Вовки» забили в середині першого тайму, а після перерви довели справу до розгрому.

Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

Віталій Миколенко відіграв повний матч. Не дуже вдалий поєдинок для українського захисника. Макс Кілман забив перший гол «Вулвз» після подачі із флангу Миколенка. Матеус Кунья робив фланговий простріл абсолютно без перепон та опору. Другий гол також прийшов із лівого флангу. Пабло Сарабія прийняв м'яч на фланзі. Почав зміщуватися в центр та «висмикнув» на себе Миколенка, після чого розрізав захист «ірисок» передачею. Куньї залишилося тільки переправити м'яч у порожні ворота після прострілу Хван Хі Чхана. Тільки у випадку із третім забитим м'ячем атака не була із лівого флангу.

У атакувальних діях Миколенко особливо нічим не відзначився. У захисті зіграв відверто слабко. З його позиції прийшло дві результативні атаки. Хоча прямої провини українського оборонця у пропущених м'ячах немає.

«Евертон» посідає 17-те місце в АПЛ. До зони вильоту – одне очко.

Невидимка Маліновський

«Дженоа» відібрав очки у лідера Серії А «Інтера» – 1:1.

Команди обмінялися забитими м'ячами наприкінці першого тайму. У другій половині «Інтер» не зміг дотиснути «грифонів».

Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

Руслан Маліновський вийшов на заміну на 61-й хвилині зустрічі, коли рахунок вже був нічийним. Тренер «Дженоа» Альберто Джилардіно хотів посилити середину поля досвідченим гравцем.

За проведені понад пів години український півзахисник ніяк не проявив себе на полі. Маліновський розчинився у тактичних протистояннях в середині поля. Можливо, Руслан не був таким яскравим та не мав якихось цікавих моментів, але «Інтер» не зміг мати домінування під кінець матчу. Гра була з обопільними моментами. Зі своїм завданням утримати рахунок український футболіст впорався.

«Дженоа» на 12-й позиції із 20-ма очками. До зони вильоту – 6 очок.

Пасивність Коваленка

«Емполі» не зміг вдома здолати «Кальярі» – 0:0.

Кожна команда мала свої моменти, але ніхто забити не спромігся. Господарі не змогли реалізувати пенальті.

Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Коваленко

Віктор Коваленко вийшов у старті та відіграв 84 хвилини. Український півзахисник виконував багато бігової роботи, пропонував себе партнерам, але ефективності дій від Коваленка не було. Найбільше пам'ятний епізод за участю українського легіонера у першому таймі – зіткнення у середині поля із суперником. Після чого обом надавали медичну допомогу за межами поля. У другій половині грі Віктор був зовсім непомітним. Рідко торкався м'яча.

Статистичні портали визнали Коваленка одним із найгірших гравців у складі гостей.

«Емполі» знаходиться на передостанньому місці. До рятівної 17-ї позиції – одне очко.

Травма Зінченка

«Арсенал» програв лондонське дербі «Фулхему» – 1:2. Олександр Зінченко пропустив гру через травму.

«Челсі» втримав перемогу в гостях над «Лутоном» – 3:2. Михайло Мудрик просидів весь матч на лаві запасних.