12030
0

Молодіжний ЧС. Швеція і Фінляндія видали матч з камбеками і булітами

Фінляндія виграла у серії булітів

Відбувся матч групового етапу молодіжного чемпіонату світу з хокею між Швецією та Фінляндією.

Основний час зустрічі завершився з рахунком 4:4. При цьому Фінляндія вигравала 2:0 та 3:2, але суперник оформив камбек і зробив результат 4:3. Але вже наприкінці третьої 20-хвилинки збірна Фінляндії зрівняла рахунок і перевела зустріч до овертайму.

Додатковий час голів не принести, а в серії булітів сильнішими були хокеїсти Фінляндії.

До чвертьфіналу вже вийшли Швеція, Канада та Фінляндія, за четверту путівку борються Латвія та Німеччина.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Груповий етап

Швеція – Фінляндія 4:5 (по булітах) (0:2, 4:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 12:25 Манністо (Халттунен, Кескінен) - 0:1, 18:21 Хаменано (Науккарінен) - 0:2, 23:24 Борн (Остлунд, Вілландер) - 1:2, 26:38 Леккерімакі - 2:2, 27:15 Халттунен (Кескінен) - 2:3, 28:58 Ліндстен (Сорум, Стенберг) - 3:3, 34:53 Байстедт (Сорум, Хавелід) - 4:3, 58:28 Найман - 4:4