Маурісіо ПОЧЕТТІНО: «Було багато позитивних речей для Челсі»

Тренер «Челсі» – про матч підопічних із «Лутоном»

727
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

Головний тренер лондонського «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував перемогу команди над «Лутоном» (3:2) у 20-му турі Англійської Прем'єр-ліги.

«Я дуже радий і задоволений, тому що нам потрібно було зіграти добре для того, щоб обіграти «Лутон». Якщо подивитися на їхні минулі матчі, то суперника важко зламати, вони вміють повернутися в гру. І це був чудовий приклад. Суперник виконав величезну роботу, і на їхньому стадіоні складно грати.

У цьому матчі було багато позитивних речей для «Челсі», у яких нам потрібно бути стабільнішими. Бачу, що багато аспектів поліпшуються. Але водночас це молода команда. Футболістам потрібно працювати разом, щоб бути впевненішими», – розповів Почеттіно.

«Челсі» в таблиці АПЛ посідає 10-те місце, маючи 28 очок.

(5)

Альмерія – Барселона – 0:2. Дубль Ферміна Лопеса. Відео голів та огляд
Футбол | 17 травня 2024, 01:37 0

Дивіться відеоогляд матчу 36-го туру іспанської Ла Ліги

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 17 травня 2024, 06:31 6

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)