Уболівальники стверджують, що головний тренер припустився фатальної помилки

17992
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

Уболівальники «Манчестер Юнайтед» стверджують, що Ерік Тен Хаг здійснив «злочинну» заміну в матчі 20-го туру АПЛ із «Ноттінгем Форест (1:2).

Зазначимо, що після перерви замість англійського півзахисника Коббі Мейну вийшов 27-річний шотландець Скотт Мактоміней, що не на жарт стривожило фанів команди.

Один із уболівальник написав: «Це злочин, за який можна звільнити».

Другий розвинув думку: «Якщо Мейну не травмований, то я хочу, щоб тен Хаг був звільнений на місці. Навіть не треба чекати до кінця тайму».

Ще один написав: «Ця заміна Мейну на Мактомінея переслідуватиме мене тижнями. Де тут план? Це так убого».

Хтось додав: «Вихід Мактомінея замість Мейну – приклад поганого управління грою».

У цьому сезоні «Ман Юнайтед» програв дев'ять матчів у лізі.