5589
7

ШЕВЧЕНКО – про фінал ЛЧ проти Ліверпуля: «Три місяці я не міг спати»

Колишній гравець «Мілана» згадав матч, який хотілося б забути

Колишній нападник «Мілана» Андрій Шевченко згадав про найприкрішу поразку у своїй кар'єрі – програний фінал Ліги чемпіонів 2004/05 проти «Ліверпуля».

Зазначимо, що італійці вели з рахунком 3:0 після першого тайму, але дозволили англійцям зрівняти рахунок у другій половині зустрічі і поступилися в серії пенальті. Єжи Дудек парирував удари Шевченка та Андреа Пірло з точки.

«Я буду чесний із вами, три місяці я не міг спати», – почав Шевченко.

«Я прокидався вранці, вночі, спускався вниз, вмикав відео і переглядав момент заново. Я спеціально дивився той момент, коли він зробив подвійний сейв, тому що це був кінець гри, остання секунда, це мав бути неймовірний фінал.

Я повинен віддати належне духу гравців «Ліверпуля», але особливо вболівальників. Цей шум, ця підтримка, я думаю, зробили різницю». «You'll Never Walk Alone» – відома пісня, і я думаю, що вона дійсно зарядила гравців енергією.

Щось клацнуло на шість хвилин, забили голи, а потім усе змінилося», – сказав Шевченко Гарі Лінекеру в подкасті The Rest Is Football.

(53)

Під питанням доля 8 гравців Челсі. Клуб думає над розпродажем
Футбол | 07 травня 2024, 20:40 2

Мудрика у списку немає

Карло АНЧЕЛОТТІ: «Проти Баварії зіграє Андрій Лунін»
Футбол | 07 травня 2024, 14:53 9

Головний тренер мадридського «Реала» поділився очікуваннями від матчу проти «Баварії»