Сімоне ІНДЗАГІ: «Дженоа заслужив очко в матчі з Інтером»

Тренер міланців дав прес-конференцію після гри

1080
0
football-italia.net. Сімоне Індзагі

Головний тренер міланського «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував нічию своєї команди в матчі з «Дженоа» (1:1).

«Ми знали, до якої гри готуватися. «Дженоа» перебуває у чудовій формі як фізично, так і морально, це був важкий матч.

У першому таймі було досить рівно, потім ми повели в рахунку, і єдине, за що я можу дорікнути хлопцям, — це те, що вони не захищалися краще на кутовому перед перервою, добре знаючи, наскільки добре «Дженоа» грає при стандартах.

Другий тайм, ймовірно, був би іншим, якби не пропустили у тому моменті. Ми хотіли виграти, нас не влаштовує одне очко, але ми повинні продовжувати і пам’ятати, що кожен матч несе в собі небезпеку.

Звичайно, ми всі хотіли виграти, але ігри вирішують випадки. За весь сезон ми жодного разу не пропустили в додатковий час, і ми завершили цю серію тут.

Було непросто грати на важкому полі, що ускладнювало гру обом командам. У нас був чудовий шанс у Франческо Ачербі, їхній воротар зробив чудовий сейв, і ми намагалися обмежити їхні контратаки.

«Дженоа» — дуже напружена команда, яка досить глибоко захищається, тому нам доводилося швидше переміщати м’яч. Ми зробили це трохи в другому таймі, але недостатньо.

Ми також повинні віддати належне «Дженоа», який зіграв дуже добре і заслужив своє очко. Відсутні гравці не повинні бути для нас алібі, ця ж команда дуже добре виступила проти «Лечче», тоді як «Дженоа» дуже сильний на домашньому газоні.

2024 рік? Ми повинні зберегти солідність, голод до перемог і явно спробувати принести більше послідовності. Ми знаємо, що ми ще не в середині сезону, це буде довгий і важкий шлях з труднощами, які ми повинні подолати», –сказав Індзагі.