Український воротар відзначився черговим ефектним сейвом

5512
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін

Сьогодні, 29 грудня, відбувся матч 15-го туру чемпіонату Португалії з футболу, у якому «Бенфіка» приймала «Фамалікан». Переконливу перемогу у зустрічі здобули «орли» з рахунком 3:0.

Український страж воріт «Бенфіки» Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі та відіграв повний матч. На 59-й хвилині при рахунку 1:0 гості мали чудову нагоду зрівняти рахунок, але Трубін відбив удар гравця «Фамалікана» після виходу віч-на-віч.

Трубін провів сухий матч, який для нього став уже шостим в португальському чемпіонаті.

Події матчу

89’
ГОЛ ! М'яч забив Петар Муса (Бенфіка).
85’
ГОЛ ! М'яч забив Рафа Сілва (Бенфіка).
31’
ГОЛ ! М'яч забив Артур Кабрал (Бенфіка).
(32)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Джерело: Максимов може залишити Дніпро-1 найближчим часом. Відомі причини
Футбол | 02 травня 2024, 12:21 7