Екстраліга. Перестрілки у Ромнах і Хмельницькому, непроста перемога Урагана

Відбулися три матчі 15-го туру чемпіонату України з футзалу

547
1
ФК Сокіл

Відбулися три матчі 15 туру української футзальної Екстраліги.

«Рятувальник» із Ромнів та «Харків» забили один одному дев'ять голів. Гості відкрили рахунок на початку зустрічі, однак у середині першого тайму Владислав Курило та Валерій Гайван вивели «Рятувальник» уперед. Але перед перервою Ігор Малюк зрівняв рахунок. У другому таймі гості відзначились ще двічі, але «Рятувальник» зміг відігратися. Проте харків'янам вдалося вивезти перемогу після гола Ігоря Малюка за хвилину до фінальної сирени.

Столична «Аврора» у гостях поступилася хмельницькому «Соколу», який до перерви вів із рахунком 3:0. У другому таймі кияни один гол відіграли, але невдовзі пропустили ще раз. Юрій Сагайдачний та Максим Литвинов скоротили відставання «Аврори» до мінімального, але Владислав Первєєв забив п'ятий гол хмельничан. Але гості змогли забити ще раз – Максим Бессалов за дві хвилини до фінальної сирени оформив остаточний рахунок у грі.

У зустрічі лідерів турнірної таблиці івано-франківський «Ураган» у гостях переграв столичний «ХІТ». Петро Шотурма на початку матчу забив у свої ворота, а наприкінці першого тайму – у чужі. Ще по голу забили Микола Грицина та Станістав Моспан. Кияни змогли відповісти лише влучним ударом Олександра Педяша.

Екстраліга, тур 15.

Рятувальник (Ромни) – Харків – 4:5 (2:2)
Голи: Курило, 10, Гайван, 11, Гайван, 30, Зеленкевич, 38 - Топчий, 3, Малюк, 20, Топчий, 24, Нагірний, 29, Малюк, 39.

Сокіл (Хмельницький) – Аврора (Київ) – 5:4 (3:0)
Голи: Чижик, 5, Богославський, 16, Абзалов, 18, Чижик, 26, Первеєв, 36 – Завертаний, 23, Сагайдачний, 32, Литвинов, 35, Бессалов, 38.

ХІТ (Київ) – Ураган (Івано-Франківськ) – 2:3 (2:3)
Голи: Шотурма, 8 (у свої ворота), Педяш, 13 – Мик. Грицина, 12, Моспан, 16, Шотурма, 18.