26-28 грудня відбулися матчі 19-го туру чемпіонату Англії 2023/24

19592
20
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

26-29 грудня відбулися матчі 19-го туру АПЛ 2023/24.

«Арсенал» разом із українським захисником Олександром Зінченком несподівано поступився на своєму полі «Вест Хему» 0:2. Українець відіграв 64 хвилини, після чого його замінили на Райса Нельсона. Українцю приписали провину у двох пропущених м'ячах. За першого голу Олександр невдало вибив м'яч на кутовий, а при другому не зумів утримати Константіноса Мавропаноса під час кутового, після якого грек забив головою.

«Ліверпуль» на виїзд обіграв «Бернлі» 2:0. Голами за підопічних Юргена Клоппа відзначилися Дарвін Нуньєс та Діогу Жота.

«Манчестер Сіті» в гостях виграв у «Евертона» з рахунком 3:1. У складі «ірисок» весь поєдинок відіграв український захисник Віталій Миколенко, який жодного разу не сфолив проти гравців «містян».

«Манчестер Юнайтед» видав неймовірний камбек проти «Астон Вілли». До 59-ї хвилини «червоні дияволи» поступалися 0:2, але зрештою зуміли забити 3 голи і вирвати 3 очки.

«Челсі» вдома обіграв «Крістал Пелас» 2:1. На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик. Українець провів на полі 71 хвилину та був замінений на Армандо Бройю. За хвилину до заміни Мудрик отримав пошкодження після жорсткого підкату від Натаніеля Клайна, проте футболіст «орлів» зіграв за правилами.

«Брентфорд» розгромно поступився «Вулверхемптону» 1:4. Українець Єгор Ярмолюк у складі господарів провів лише перший тайм.

«Борнмут» разом із Іллею Забарним продовжує набирати хід. На цей раз «вишні» виграли у «Фулхема» з рахунком 3:0, а Ілля провів усі 90 хвилин. Також варто зазначити, що Забарний є єдиним гравцем «Борнмута», який відіграв повністю всі 18 поєдинків у поточному сезоні АПЛ (матч 17-го туру «Борнмут» – «Лутон Таун», в якому Ілля також вийшов у старті, був перерваний і буде переграно).

Зараз перше місце в чемпіонаті Англії займає «Ліверпуль» завдяки осічки «Арсенала». У «скаузерів» 42 очки, а у «канонірів» – 40 пунктів. Трійку замикає «Астон Вілла» (39). На 4-му місці йде «Манчестер Сіті» (37), у якого одна гра в запасі. У топ-5 також знаходиться «Тоттенхем» (36).

«Челсі» з Мудриком, «Вулверхемптон» та «Борнмут» із Забарним ділять 10-те, 11-те та 12-те місця відповідно. У команди по 25 очок. «Брентфорд» та Єгор Ярмолюк розташовуються на 14-му рядку з 19 пунктами, а «Евертон» Миколенка – на 17-му (16).

Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 23

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів