ВІДЕО. Помилка Зінченка призвела до голу у ворота Арсенала

28 грудня відбувається матч 19-го туру АПЛ

16582
17

Сьогодні, 28 грудня 2023 року, відбувається матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими «Арсеналом» та «Вест Гемом». Рахунок станом на 25-ту хвилину – 1:0 на користь гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 13-й хвилині поєдинку стався прикрий епізод для українського захисника «канонірів» Олександра Зінченка. Після прострільної передачі він та Габріел не зуміли правильно винести м'яч, що призвело до голу у ворота «Арсенала».

Цікаво, що, на думку вболівальників, м'яч цілком міг залишити межі поля. Проте арбітр все ж зарахував взяття воріт.