2

Унаї ЕМЕРІ: «Таке може статися»

Наставник «Астон Вілли» – про матч із «Манчестер Юнайтед»

Getty Images/Global Images Ukraine. Унаї Емері

Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері прокоментував поразку від «Манчестер Юнайтед» (2:3) у рамках 19-го туру АПЛ.

«Два тижні тому мене запитали, чи ми претендуємо на титул. Я відповів, що ні, і зараз моя думка не змінилася. Чому? Тому що ми граємо з деякими топ-командами, які мають більше шансів на успіх, ніж ми. Щоправда, при цьому треба визнати, що ми граємо цього сезону стабільніше та краще, ніж багато команд.

Сьогодні ми пропустили можливість досягти такої стабільності проти однієї з десяти найкращих команд. Таке може статися. Реакція після першого пропущеного голу була хорошою, ми навіть тоді створили кілька дуже хороших моментів, але це футбол.

Перші 60 хвилин були фантастичними у нашому виконанні. Ми контролювали гру та грали дуже, дуже добре. Після першого тайму ми говорили в роздягальні, що якщо вони заб'ють один гол, таке може статися. Ми мали намагатися зберігати стабільність. І в нас було два дуже хороші моменти, найкращі в матчі, за участю Леона Бейлі та Джона Макгінна. Ми дуже добре боролися та змагалися, але не забили. А потім, за двадцять хвилин, вони забили три голи. Це був їхній найкращий момент, це дуже хороша команда з хорошими гравцями, до того ж граюча вдома.

Незважаючи на невтішний для нас результат, необхідно рухатись далі, бути вимогливими до себе. Я сказав гравцям, що перша частина сезону була фантастичною, але я хочу більшого. Якщо вони хочуть більшого, нам доведеться старанно працювати, щоб досягти цього».

(15)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Джерело: Максимов може залишити Дніпро-1 найближчим часом. Відомі причини
Футбол | 02 травня 2024, 12:21 7