Один з найкращих. Стала відома оцінка Забарного за матч з Фулгемом

Український захисник «Борнмута» солідно відіграв проти «дачників»

9606
0

Сьогодні, 26 грудня 2023 року, відбувся матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Борнмутом» та «Фулгемом».

«Вишні» впевнено перемогли «дачників», забивши 3 голи. Спочатку Джастін Клюйверт забив після відмінного проходу через пів поля від Алекса Скотта, а потім Домінік Соланке спокійно реалізував пенальті. Розгромним рахунок зробив Луїс Сіністерра, забивши на 90+4-й хвилині – 3:0.

Ілля Забарний, як завжди, провів на полі всі 90 хвилин. Український захисник здійснив 7 захисних дій, виграв 6 з 10 єдиноборств та навіть віддав 1 передачу під удар. Такий перфоманс статистичний портал WhoScored оцінив в 7.5 балів, що є одним з найкращих показників у матчі.

MVP поєдинку був визнаний півзахисник «вишень» Алекс Скотт, на рахунку якого 1 асист та оцінка 8.3.