Борнмут з Забарним легко обіграв Фулгем, Лутон переміг у битві аутсайдерів

26 грудня відбулися 2 матчі 19-го туру АПЛ

2532
10

Сьогодні, 26 грудня 2023 року, відбулися 2 матчі 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

«Борнмут» впевнено переміг «Фулгем», забивши 3 голи. Спочатку Джастін Клюйверт забив після відмінного проходу через пів поля від Алекса Скотта, а потім Домінік Соланке спокійно реалізував пенальті. Розгромним рахунок зробив Луїс Сіністерра, забивши на 90+4-й хвилині.

Ілля Забарний, як завжди, провів на полі всі 90 хвилин.

«Лутон» у драматичному матчі переграв «Шеффілд Юнайтед». «Капелюхи» забили першими, але на 69-й хвилині вже програвали з рахунком 1:2. Тоді на допомогу «Лутону» прийшли гравці «Шеффілда», Робінсон та Бен Сліман, які протягом 4 хвилин забили у власні ворота 2 м'ячі.

Англійська Прем'єр-ліга. 19-й тур. 26 грудня.

Борнмут – Фулгем – 3:0