24 грудня завершився останній матч 18-го туру чемпіонату Англії

6296
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мохамед Салах та Олександр Зінченко

21-24 грудня відбулися матчі 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

У центральному поєдинку туру «Ліверпуль» та «Арсенал» зіграли внічию з рахунком 1:1. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко відіграв поєдинок. На 29-й хвилині вінгер «скаузерів» Мохамед Салах забив єдиний гол для своєї команди після того, як обіграв Зінченка.

«Астон Вілла» несподівано зіграла внічию з «Шеффілд Юнайтед» 1:1, причому зрівнявши рахунок на 90+7-й. Якби «віллани» виграли, то очолили б чемпіонат, оскільки «Ліверпуль» та «Арсенал» втратили очки в очній зустрічі.

Гру «Манчестер Сіті» – «Брентфорд» перенесли, оскільки «містяни» виступали на клубному чемпіонаті світу в Джідді, де взяли титул.

«Челсі» разом із Михайлом Мудриком сенсаційно поступився «Вулверхемптону» 1:2. Українець розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 59-й.

Віталій Миколенко та «Евертон» програли «Тоттенхему» на виїзді 1:2. Український захисник провів усі 90 хвилин.

«Борнмут» вирвав перемогу в гостях у «Ноттінгем Форест» 3:2 завдяки хет-трику Домініка Соланке. Ілля Забарний у складі «вишень» відіграв усю зустріч.

Різдвяним чемпіоном АПЛ став лондонський «Арсенал». Підопічні Мікеля Артети мають 40 очок. На 2-й позиції «Ліверпуль» з 39 пунктами, а на 3-й – Астон Вілла (39). На 4-му місці розташовується «Тоттенхем» (36), а на 5-му – «Манчестер Сіті» (34), у якого 1 гра в запасі.

Мудрик та «Челсі» ділять із «Вулвз» та «Борнмутом» Забарного 10-те, 11-те та 12-те місця відповідно. У команд по 22 очки. «Брентфорд» та Єгор Ярмолюк – на 14-й позиції (19), а «Евертон» та Миколенко – на 16-й (16).

АПЛ. 21-24 грудня. 18-й тур

• Крістал Пелас – Брайтон – 1:1
  • Астон Вілла – Шеффілд Юнайтед – 1:1
  • Вест Хем – Манчестер Юнайтед – 2:0
  • Тоттенхем – Евертон – 2:1
  • Ноттінгем Форест – Борнмут – 2:3
  • Лутон Таун – Ньюкасл – 1:0
  • Фулхем – Бернлі – 0:2