11

ВІДЕО. «Пас віддай, Господи!» Стерлінг змарнував супер-момент проти Вулвз

Футболісти «Челсі» втрьох виходили на голкіпера

Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні, 24 грудня 2023 року, відбувається заключний матч 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Вулвергемптоном» та лондонським «Челсі». Після першого тайму рахунок залишився невідкритим – 0:0.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 32-й хвилині матчу через помилку футболіста «вовків» гравці «Челсі» вийшли втрьох на воротаря суперника. Рахім Стерлінг вирішив самотужки завершити атаку, але пробив у голкіпера. Коментатор матчу красномовно описав момент: «Пас віддай, Господи!»