«Ти почнеш бігати чи ні?» Хаві накричав на Левандовськи в перерві матчу

Іншим гравцям «Барселони» також дісталося від головного тренера

8096
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Хаві

20 грудня 2023 року відбувся матч 18-го туру чемпіонату Іспанії між «Барселоною» та «Альмерією».

Зустріч закінчилася з рахунком 3:2 на користь господарів поля, але матч для каталонців був дуже важким. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1, чим був дуже незадоволений головний тренер «Барселони» Хаві.

За інформацією видання AS, спеціаліст лаявся та бив усі речі, що траплялися на його шляху. Також дісталося гравцям «Барселони», який він знищував критикою. Зокрема, Хаві був найбільше незадоволений грою Роберта Левандовського. У роздягальні він крикнув йому: «Подивимось, чи почнеш ти нарешті бігати».

До інших футболістів тренер звернувся більш узагальнено: «Цього просто не може бути! Цього просто не може бути! Я хочу, щоб ви бігали як свині!»

В підсумку, «Барселона» таки здобула перемогу, але вирішальний гол був забитий лише на 83-й хвилині, автором забитого м'яча став Серхі Роберто. До речі, асистував йому саме Роберт Левандовськи.