21 грудня завершилися матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії

11263
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

19-21 грудня відбулися матчі 18-го туру Ла Ліги 2023/24.

«Жирона» разом із українським форвардом Артемом Довбиком зіграла внічию з «Бетісом» на виїзді з рахунком 1:1. Єдиний гол у складі гостей забив саме Довбик, який реалізував 11-метровий на 39-й хвилині. На 64-й Артем був замінений на Крістіана Стуані.

Ще один представник України у складі «червоно-білих» Віктор Циганков не потрапив у заявку на поєдинок через пошкодження.

«Реал» Мадрид на останніх хвилинах гри з «Алавесом» вирвав мінімальну перемогу 1:0 завдяки голу Лукаса Васкеса. Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін залишився на лаві запасних, поступившись місцем у воротах Кепі Аррісабалазі.

«Валенсія» в гостях здолала «Райо Вальєкано» 1:0. Український форвард «кажанів» Роман Яремчук розпочав зустріч у запасі і з'явився на полі на 82-й хвилині замість Уго Дуро.

«Барселона» у вогняному поєдинку виграла у «Альмерії» 3:2.

«Атлетіко» на своєму полі зіграв унічию з «Хетафе» 3:3.

Завдяки перемозі над «Алавесом» «Реал» завершив 2023 рік на першому рядку турнірної таблиці чемпіонату Іспанії. У королівського клубу 45 очок після 18 турів. Стільки ж і у «Жирони», але за результатом особистої зустрічі (3:0) 1-ше місце поки що саме у підопічних Карло Анчелотті.

На 3-й позиції розташовується «Барселона» з 38 очками, на 4-й – «Атлетіко» (35). Топ-5 замикає «Атлетік» Більбао (35).

Ла Ліга. 18-й тур. 19-21 грудня

• Райо Вальєкано – Валенсія – 0:1
  • Гранада – Севілья – 0:3
  • Атлетіко – Хетафе – 3:3
  • Барселона – Альмерія – 3:2
  • Вільярреал – Сельта – 3:2
  • Атлетик – Лас-Пальмас – 1:0
  • Кадіс – Реал Сосьєдад – 0:0