Титани не здолали левів. Прометей програв у драматичному матчі Єврокубка

Українська команда втратила перемогу на останніх секундах четвертої чверті

6092
16
БК «Прометей»

У середу, 20 грудня, БК «Лондон Лайонс» (Англія) та БК «Прометей» (Україна) зустрілися у матчі дванадцятого туру регулярного сезону Єврокубку.

Команди видали дуже швидку та жваву першу половину матчу. «Титани» активніше розпочали гру та навіть відірвалися від суперника на кілька володінь, однак «леви» наздогнали український клуб та вирвалися вперед завдяки кільком вдалим атакам поспіль. Саме британці пішли на велику перерву лідерами, вигравши обидві чверті.

Третю десятихвилинку набагато активніше провела українська команда. Завдяки цьому на останню перерву команди пішли вже лише за мінімальної переваги лондонців 65:64. У завершальній чверті «Прометей» продовжив свій натиск на суперника – спочатку вийшли вперед, потім відірвалися на кілька очок, а триочкові Балвіна, Липового та Марча подарували надію на перемогу. Однак у кінцівці матчу господарі здійснили ривок 9:1, відігралася та здобули перемогу на останніх секундах зустрічі завдяки триочковому кидку Деккера.

Наступної середи, 27 грудня, «Прометей» прийматиме словеньску «Цедевіту-Олімпію» в домашньому матчі Єврокубка.

Єврокубок. Група A. 12 тур.

«Лондон Лайонс» (Англія) – «Прометей» (Україна) – 89:88 (28:25, 23:17, 14:22, 24:24)

«Лондон Лайонс»: Тейлор (5 очок +4 підбирання+0 передач), Нелсон (6+2+1), Філліп (10+3+6), Куіллі, М.Морган (12+2+6), Деккер (16+5+4), К.Морган (16+7+4), Оласені (19+10+4), Шарма (5+4+0).

«Прометей»: Клавелл (3+0+3), Марч (26+1+0), Грей (8+1+3), Сидоров (2+1+4), Агада (23+4+4), Бобров (0+4+2), Липовий (6+7+0), Балвін (14+16+4), Одіасе (6+2+1).