|
11871
7

ВІДЕО. Вивів Челсі в півфінал. Огляд дій Мудрика у матчі з Ньюкаслом

Українець зрівняв рахунок на останніх хвилинах та забив пенальті у післяматчевій серії

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

19 грудня відбувся матч 1/4 фіналу Кубка англійської ліги між командами «Челсі» та «Ньюкасл».

Основний час гри завершився з рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті точніше виявились лондонці – 4:2.

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 78-й хвилині. Саме українець зрівняв рахунок на 90+2-й та врятував «синіх», а уже в серії пенальті Михайло точно пробив із точки, забивши 4-й 11-метровий для «Челсі», який і став вирішальним у цій грі.