Юліан Бойко не зумів пройти кваліфікацію до турніру German Masters 2023

Український снукерист програв англійцю Еліотту Слессору з рахунком 2:5

900
2
WST. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко не зумів пройти кваліфікацію до турніру German Masters 2024.

Відбіркові матчі відбуваються в англійському Шеффілді, а основні раунди відбудуться з 29 січня до 4 лютого в Берліні.

18 грудня у кваліфікаційному раунді 18-річний Юліан Бойко програв 29-річному англійцю Еліотту Слессору з рахунком 2:5.

Бойко впевнено виграв стартову партію із брейком у 85 очок, англієць відповів серією 50 та зрівняв рахунок (1:1), а згодом вийшов вперед, взявши третю партію (2:1).

Юліан мав суттєву перевагу в рахунку в 4-му фреймі й повинен був відновлювати паритет, проте суперник зібрав усі кулі на столі й вкрав партію на останній чорній з кліренсом у 54 очки (3:1 у перерві).

Коли гра відновилася, Слессор збільшив свою перевагу до трьох фреймів підходом у 53 очки (4:1). У 6-й партії англієць ледь вдруге не покарав Юліана, намагаючись знову виграти фрейм на останніх кольорових, однак снукерист із Києва зміг залишитися у грі (2:4). Утім, далі Елліот провів сенчурі-кліренс (103 очки) й зафіксував свою перемогу (5:2).

Із 5 до 7 січня 2024 року Юліан Бойко виступить на 6-му турнірі аматорської серії Q Tour 2023/24, який відбудеться у Софії, столиці Болгарії.

Оновлено. Інший українець Антон Казаков 20 грудня у відбірковому раунді German Masters програв Меттью Стівенсу з Уельсу (3:5).