Черкаські Мавпи обіграли БІПА, Київ-Баскет виграв у Старого Луцька

19 грудня відбулося 2 матчі баскетбольної Суперліги

163
0
ФБУ

19 грудня відбулося два матчі баскетбольної Суперліги України. Поєдинки пройшли у київському баблі.

БІПА поступилася Черкаським Мавпам 64:81

Першими невеликий заділ зробили собі баскетболісти Черкаських Мавп, які в середині першої чверті зробили ривок 7:0 – 14:7. Втім, БІПА спокійно відіграла відставання, а завдяки сильному початку другої чверті вже одесити повели +10. Тепер вже Черкаські Мавпи почали відіграватись в першу чергу завдяки Андрію Агафонову, який за першу половину набрав 22 очки, до яких додав 5 підбирань та 4 передачі. В підсумку саме черкаська команда на велику перерву пішла, виграючи +5.

Не змінилась гра й у другій половині, за виключенням того, що БІПА стала гірше реалізовувати свої моменти, тоді як Агафонов продовжив вести вперед свою команду і перед останньою чвертю Черкаські Мавпи вже вигравали 15 очок.

В останній чверті боротьби не вийшло і вся інтрига заключалась в тому, чи вдасться Агафонову побити рекорд результативності сезону Суперліги, який напередодні встановив Брентлі Байнум – 40 очок проти Мавп. І лідеру Черкаських Мавп це вдалось – 41 очко, до яких він додав 8 підбирань та 7 передач.

Черкаські Мавпи з двома перемогами в трьох іграх баблу у Києві закріпились на третьому місці турнірної таблиці, а БІПА має 5 перемог в 15 матчах. Для обох команд чемпіонат продовжиться вже в січні.

Київ-Баскет обіграв Старий Луцьк 76:60

Команда Дмитра Забірченка повністю контролювала гру та лідерство в рахунку. Господарі майданчику краще рухали м’яч, краще атакували та виграли підбирання. Наприкінці гри керманич столичної команди задіяв гравців, які зазвичай мають ігрового часу, розподіливши навантаження в третьому матчі за три дні.

Київ-Баскет вдруге в сезоні переміг Старий Луцьк та вийшов на позитивний баланс перемог та поразок перед новорічною паузою — 8 перемог в 15 матчах регулярного чемпіонату. Старий Луцьк залишився на передостанньому дев’ятому місці, зазнавши 10 поразки в сезоні.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Вадим Заплотинський, який зібрав черговий дабл-дабл — 10 очок та 15 підбирань (РЕ 23).

Суперліга. 19 грудня

БІПА — Черкаські Мавпи 64:81 (18:16, 16:23, 8:18, 22:24)

БІПА: Малиновський 0, Бугорський 12 + 9 підбирань, Рябчук 8, Кадигроб 3, Льюіс 20 + 6 підбирань – старт; Шашков 11 + 6 підбирань, Вітлі 8 + 7 передач, Нєамцу 2, Рудик 0, Товкач 0

Черкаські Мавпи: Бун Джуніор 8 + 7 підбирань + 6 передач – 5 втрат, Кальніченко 7 + 6 підбирань, Агафонов 41 + 8 підбирань + 7 передач, Кузнецов 0 + 8 передач, Новіков 11 + 8 підбирань – старт; Далкорт 5, Руслов 5, Скіра 4, Упир 0, Мітіріч 0, Назаренко 0.

Київ-Баскет — Старий Луцьк 76:60 (17:13, 22:12, 23:18, 14:17)

Київ-Баскет: Кісільчук 13 + 5 підбирань, Байнум 12 + 5 підбирань + 5 передач, Заплотинський 10 + 15 підбирань, Зайцев 4, Кошеватський 4 + 7 передач - 3 втрати — старт, Стародуб 18 + 5 підбирань + 4 передачі - 3 втрати, Фреш-Стаханов 10, Когут 3, Юрченко 2, Стецюра 0, Іванов 0

Старий Луцьк: Панфілов 17, Томас 15, Коцько 5, Мусієнко 3 + 8 передач + 6 підбирань, Дюпін 0 — старт, Прозапас 11, Коров’яков 7 + 4 підбирання + 3 передачі, Алтухов 1, Глушко 1, Бедлінський 0, Марків 0