«Заслуговував вилучення»: глава суддів Італії оцінив грубість Маліновського

Рефері в полі «нагородив» Руслана лише попередженням

1144
0

Голова суддівського корпусу Італії Джанлука Роккі прокоментував епізод із грубим фолом українського півзахисника «Дженоа» Руслана Маліновського в матчі з «Ювентусом».

Нагадаємо, Руслан пішов у жорсткий підкат проти Їлдиза на 90-й хвилині та отримав від арбітра жовту картку. Роккі вважає, що рефері в полі неправильно трактував епізод. «Те, що Маліновського не вилучили, було очевидною помилкою. Я попросив хлопців бути дуже жорсткими, ми не можемо робити поблажок для тих, хто завдає супернику неприємностей небезпечними діями», – зазначив голова суддівського корпусу в ефірі італійського шоу Open VAR.

Нагадаємо, що «Дженоа» зіграла внічию з «Ювентусом» – 1:1. На гол гостей у першому таймі «грифони» відповіли на початку другого, й у підсумку нічийний результат протримався до фінального свистка. Для Маліновського, який провів повний матч, це був 13-й поєдинок у складі «грифонів» у нинішньому сезоні Серії А та шоста жовта картка.