|
11626
0

Дубль Довбика, бійка Ярмолюка, травми Миколенка та Циганкова

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Корисний Зінченко

«Арсенал» не мав жодних проблем із «Брайтоном» – 2:0.

На початку другого тайму Габріел Жезус вивів «канонірів» вперед, а під кінець гри Кай Хаверц поставив крапку у матчі.

Олександр Зінченко вийшов в основі та був замінений вже в доданий до матчу час. Український легіонер провів хороший поєдинок. Не мав проблем у захисті. Допомагав у контролі та позиційній атаці. Наприкінці першого тайму вивів Габріела Мартінеллі на ворота «чайок», але бразилець не зміг переграти воротаря гостей.

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

«Арсенал» лідирує в АПЛ. «Ліверпуль» відстає на одне очко.

Ярмолюка вдарили в обличчя

«Брентфорд» вдома програв «Астон Віллі» 1:2.

«Бджоли» забили наприкінці першого тайму, а «віллани» відповіли двома голами під кінець зустрічі. Обидві команди догравали матч у меншості через вилучення.

Єгор Ярмолюк вийшов на заміну на 89-й хвилині, коли його команда перебувала у меншості та поступалася у рахунку. Томас Франк хотів освіжити гру в середині поля.

Getty Images/Global Images Ukraine. Єгор Ярмолюк

Найбільш пам'ятним епізодом за участю українського легіонера стала сутичка вже в доданий до матчу час. Воротар гостей Еміліано Мартінес за межами штрафного майданчика вдарив плечем форварда «Брентфорда». Аргентинський воротар хотів підняти за футболку свого візаві, який опинився на газоні. Ярмолюк почав захищати свого партнера та почав штовхати Мартінеса, за що отримав по обличчю від гравця «вілланів» Бубакара Камара. Все переросло у сутичку. Француза вилучили з поля. Ярмолюк отримав жовту картку за свої дії.

«Брентфорд» на 12-му місці з 19-ма очками.

Слабка гра Мудрика

«Челсі» вдома розібрався з «Шеффілд Юнайтед» – 2:0.

«Сині» на початку другого тайму забили два голи та вирішили долю поєдинку на власну користь.

Михайло Мудрик четвертий раз поспіль вийшов в основному складі «Челсі». Український вінгер провів на полі 69 хвилин. Після того, як господарі забили свої два голи, Маурісіо Почеттіно посадив українця на лаву запасних.

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Особливо нічим Михайло за проведений час не запам'ятався. Взяв участь в атаці, яка завершилася другим забитим м'ячем, але це було дуже далеко від воріт «Шеффілд Юнайтед». Особливо креативних дій від українця не було. Мудрик запам'ятався хіба що дальнім ударом, який полетів у бік бокового прапорця.

«Челсі» піднявся на 10-ту позицію з 22-ма очками.

Команда Забарного не дограла матч

«Борнмут» не дограв поєдинок проти «Лутона». На початку другого тайму свідомість втратив капітан гостей Том Лок'єр. Після чого гру було зупинено. Долю поєдинку буде вирішено пізніше.

До зупинки гри рахунок у матчі був нічийним, 1:1. Гості забили швидкий гол на початку зустрічі. Вина за пропущений «вишнями» м’яч повністю лежить на українському захиснику Іллі Забарному. Спочатку український захисник програв боротьбу у центрі поля, але зміг виправити становище та вибити м'яч на кутовий. Після подачі корнера програв єдиноборство Елайджі Адебайо.

«Борнмут» перебуває на 14-му місці з 19-ма очками.

Яремчук міг забити «Барселоні»

«Валенсія» вдома поділила очки із «Барселоною» – 1:1.

Каталонці відкрили рахунок на початку другого займу. За 20 хвилин «кажани» відповіли своїм голом. Гості так і не змогли вирвати перемогу.

Роман Яремчук вийшов в основі та на 62-й хвилині був замінений. На старті поєдинку український нападник міг відкрити рахунок у матчі. Яремчук отримав флангову передачу, але удар зі зручної позиції метрів з 12 по центру воріт парирував воротар каталонців. Роман робив усе правильно - пробивав у нижній кут, але реакція Іньякі Пеньї була на висоті. У другому таймі Роман ще мав одну нагоду - український нападник бив майже з лінії штрафного майданчика, але м'яч після рикошету прилетів до рук голкіперу «Барселони».

Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

«Валенсії» потрібно було позиційно оборонятися. Яремчук мав не так багато можливостей себе проявити. Роман виконував багато бігової роботи, заважав каталонцям розігрувати м'яч, намагався тиснути. Коли «кажанам» потрібно було відіграватися, Рубен Бараха випустив свіжого нападника. Тренер після матчу похвалив Яремчука, але статистичні портали виставили українському нападнику одні із найгірших оцінок у матчі.

«Валенсія» на 10-му місці з 20-ма пунктами.

Лунін не врятував

«Реал» вдома розгромив «Вільярреал» 4:1.

Мадридці у першому таймі забили два голи. «Жовта субмарина» на початку другого тайму повернула інтригу, але потім знову «Реал» провів два м'ячі.

Андрій Лунін захищав ворота «Реала». Український воротар майже не мав роботи протягом матчу. Гра пройшла за повної ігрової переваги господарів. М'яч дуже рідко потрапляв до Луніна.

Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

У пропущеному голі немає жодної провини українського воротаря. Хосе Моралес реалізував вихід на ворота «Реала». Помилка центральних захисників господарів, які дали можливість пройти розрізному пасу. Іспанський нападник пробив під опорну ногу Луніну. Андрій намагався врятувати, але м'яч від ноги залетів у ворота.

«Реал» перебуває на другій сходинці та відстає від «Жирони» на 2 очки.

Дубль Довбика

«Жирона» не мала жодних проблем вдома з «Алавесом» – 3:0.

У першому таймі каталонці забили два м'ячі, а відразу після перерви довели справу до розгрому.

Артем Довбик вийшов в основі та відіграв повний поєдинок. Вже на старті матчу український нападник міг відкривати рахунок, але влучному удару із близької відстані головою завадило плече захисника «Алавеса». У середині першого тайму Артем відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні. Довбик переправив м'яч у порожні ворота головою. На початку другої половини гри український нападник реалізував пенальті. Довбик пробив по центру воріт. Воротар «Алавеса» ледь не відбив удар із позначки.

Віктор Циганков пропустив матч через травму. Ступінь пошкодження українського легіонера залишається невідомим.

«Жирона» лідирує в Ла Лізі. Каталонці на два пункти випереджають «Реал».

Повернення Маліновського

«Дженоа» вдома поділив очки із «Ювентусом» – 1:1.

Туринці вийшли вперед в середині першого тайму, а «грифони» відповіли своїм м'ячем на старті другої половини гри.

Руслан Маліновський повернувся до стартового складу «Дженоа» після дискваліфікації через перебір карток. Український півзахисник відіграв повний поєдинок. На 90-й хвилині отримав жовту картку.

На старті поєдинку Руслан пробив із метрів 30. Удар був сильний, але м'яч прилетів прямо в руки Войцеху Щенсни. Маліновський став одним із винуватців пропущеного голу. Український півзахисник під пресингом віддав пас на Мілана Баделя. Хорватський опорник втратив м'яч, що призвело до пенальті. Можливо, Маліновському потрібно було зіграти простіше та уникнути ризикованої передачі на Баделя, який перебував під пресингом гравців «Юве».

Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

У другому таймі пробив ще раз здалеку. Цього разу неточно. Вивів на удар Баделя. Маліновський більше був сконцентрований на обороні своєї команди. Закривав середину поля. Виконав багато чорнової роботи. За статистичними даними, став одним із найкращих гравців «Дженоа».

«Грифони» на 14-му місці із 16-ма пунктами.

Травма Миколенка

«Евертон» переміг в гостях «Бернлі» – 2:0. Віталій Миколенко не потрапив до заявки «ірисок» через м'язову травму.

«Емполі» у гостях поступився «Торіно» – 0:1. Віктор Коваленко не потрапив до заявки своєї команди.

«Страсбург» у гостях переміг «Лор'ян» – 2:1. Едуард Соболь спостерігав за грою із лави запасних.

(36)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів

Лас-Пальмас – Жирона – 0:2. Як Довбик забив 19-й гол у Ла Лізі. Відеоогляд
Футбол | 27 квітня 2024, 17:45 0