Довбик – другий бомбардир Ла Ліги на поточний момент

Українець оформив дубль у матчі проти «Алавеса»

5981
1

У понеділок, 18 грудня, в 17-му турі чемпіонату Іспанії «Жирона» здобула велику перемогу 3:0 у грі з «Алавесом». Нападник каталонців Артем Довбик оформив у матчі дубль.

Українець відзначився спочатку на 23-й хвилині поєдинку, а на 59-й - вдруге вразив ворота «Алавеса». Другий гол «Жирони» у грі на 42-й хвилині забив Крістіан Порту.

Артем Довбик вийшов на друге місце в реєстрі голеадорів поточного сезону Ла Ліги. Він випередив форварда мадридського «Атлетіко» Антуана Грізманна (9 голів).

10 голів, як і в Довбика, також має нападник «Гетафе» Борха Майораль, але в нього менше асистів – один проти чотирьох у Артема. Лідирує у списку півзахисник мадридського «Реала» Джуд Беллінгем – 13 голів.

«Жирона» в таблиці чемпіонату Іспанії посідає 1-е місце з 44 очками після 17 ігор. Другим йде «Реал», у якого 42 пункти.