2

Чемпіони у списку. Оприлюднений рейтинг найбільших сенсацій в історії ЧС

Видання FourFourTwo оприлюднило цікавий рейтинг

Getty Images/Global Images Ukraine. Акоста Фернандес

Авторитетний англійський портал FourFourTwo назвав свою версію рейтингу найбільших сенсацій в історії чемпіонатів світу.

На першому місці розмістився матч півфіналу мундіалю 2014 року, у якому збірна Німеччина приголомшила весь світ, розгромивши господарів турніру бразильців з рахунком 7:1.

Другу сходинку списку посів результат фіналу ЧС 1954, в якому збірна Західної Німеччини сенсаційно переграла «золоту команду» Угорщини з Ференцом Пушкашем. Бронзу рейтингу отримав матч групового етапу світової першості 1950 року, де збірна США неочікувано здолала англійців.

Десяте місце рейтингу посів недавній матч групового етапу чемпіонату світу 2022 року, в якому Саудівська Аравія шокувала Аргентину, для якої в підсумку ця поразка виявилась єдиною на тому турнірі.

Топ-10 найбільших сенсацій в історії ЧС:

1. Бразилія 1:7 Німеччина (2014)
  2. Західна Німеччина 3:2 Угорщина (1954)
  9. Бразилія 0:3 Франція (1998)
  10. Аргентина 1:2 Саудівська Аравія (2022)

(50)

Стали відомі ще 2 клуби, які вийшли до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 28 квітня 2024, 11:35 2

«Арсенал» та «Баварія» гарантували собі участь у головному єврокубковому турнірі

СУДАКОВ: «У Шахтаря залишилося 5 матчів. Кожна гра як фінальна»
Футбол | 28 квітня 2024, 17:39 11