2953
2

Найкращий гравець з 6 сейвами. Стала відома оцінка Трубіна за матч Бенфіки

«Орли» обіграли «Брагу» з рахунком 1:0, Анатолій показав відмінну гру

17 грудня відбувся матч 14-го туру чемпіонату Португалії між командами «Брага» та «Бенфіка». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «орлів».

У складі гостей із перших хвилин на полі з'явився український голкіпер Анатолій Трубін. Він відіграв увесь поєдинок і зберіг ворота сухими.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку в 8.2 балів. Такий показник Анатолія є найкращим серед усіх гравців, які взяли участь у цьому матчі.

За поєдинок Трубін оформив 6 сейвів, включаючи неймовірний порятунок на останніх хвилинах, який не дозволив «Бразі» вирвати нічию.

Також Анатолія Трубіна було визнано найкращим гравцем матчу за версією аналітиків португальської вищої ліги.

Оцінки WhoScored за матч Брага – Бенфіка – 0:1